17 бер. 2015

Тиждень української мови та літератури, світової літератури

З метою розширення пізнавальних інтересів з української мови і літератури, виховання почуття патріотизму, національної гордості, розкриття ролі української мови, шляхів її розвитку в Броварській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з 10 по 13 березня було організовано й проведено Тиждень української мови та літератури.
4 бер. 2015

200 років з дня народження Михайла Вербицького.

У середу, 4 березня, виповнюється 200 років з дня народження українського священика, композитора, диригента, громадського діяча, автора музики до державного і національного гімну Михайла Вербицького.

Конкурс підручників

Відповідно до нового Положення про конкурсний відбір підручників для учнів 4-х та 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів (наказ Міністерства освіти і науки України від 07 жовтня 2014 р. № 1149), з 02.03.2015р. учителі вперше отримають можливість ознайомитися з підручниками, що пройдуть експертизу, та обрати їх для своєї школи.

Всесвітній день письменника

Сьогодні, 3 березня, у світі відзначають День письменника (повна назва – Всесвітній день миру для письменника). За даними Вікіпедії, це свято закликає «четверту владу» виступати проти негативних аспектів демократичного друку, утриматись від неправдивих публікацій, навмисних фальсифікацій, умисного викривлення фактів та тенденційної безчесної їх інтерпретації заради політичних, групових та особистих інтересів.
25 лют. 2015

Сьогодні день народження Лесі Українки

25 лютого 1871 року у Новограді-Волинському народилася Лариса Петрівна Косач, яка відома під іменем Леся Українка.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

17 бер. 2015
Тиждень української мови та літератури, світової літератури

4 бер. 2015
200 років з дня народження Михайла Вербицького.

Конкурс підручників

Всесвітній день письменника