26 бер. 2018

Семінар шкільних бібліотекарів

"У цю погожу березневу днину, бібліотека кличе на гостину: поетичний калейдоскоп Тетяни Пакалюк"
24 лют. 2018

Бібліотечний урок-посв'ята "Ми тепер не тільки учні - ми тепер вже читачі!"

З метою залучення дітей до читання, виховання любові, поваги та дбайливого ставлення до книги, бібліотека навчального закладу розпочала цикл бібліотечних уроків для учнів 2-х класів.
17 бер. 2015

Тиждень української мови та літератури, світової літератури

З метою розширення пізнавальних інтересів з української мови і літератури, виховання почуття патріотизму, національної гордості, розкриття ролі української мови, шляхів її розвитку в Броварській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з 10 по 13 березня було організовано й проведено Тиждень української мови та літератури.
4 бер. 2015

200 років з дня народження Михайла Вербицького.

У середу, 4 березня, виповнюється 200 років з дня народження українського священика, композитора, диригента, громадського діяча, автора музики до державного і національного гімну Михайла Вербицького.
3 бер. 2015

Конкурс підручників

Відповідно до нового Положення про конкурсний відбір підручників для учнів 4-х та 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів (наказ Міністерства освіти і науки України від 07 жовтня 2014 р. № 1149), з 02.03.2015р. учителі вперше отримають можливість ознайомитися з підручниками, що пройдуть експертизу, та обрати їх для своєї школи.
3 бер. 2015

Всесвітній день письменника

Сьогодні, 3 березня, у світі відзначають День письменника (повна назва – Всесвітній день миру для письменника). За даними Вікіпедії, це свято закликає «четверту владу» виступати проти негативних аспектів демократичного друку, утриматись від неправдивих публікацій, навмисних фальсифікацій, умисного викривлення фактів та тенденційної безчесної їх інтерпретації заради політичних, групових та особистих інтересів.
25 лют. 2015

Сьогодні день народження Лесі Українки

25 лютого 1871 року у Новограді-Волинському народилася Лариса Петрівна Косач, яка відома під іменем Леся Українка.

26 бер. 2018
Семінар шкільних бібліотекарів

24 лют. 2018
Бібліотечний урок-посв'ята "Ми тепер не тільки учні - ми тепер вже читачі!"

17 бер. 2015
Тиждень української мови та літератури, світової літератури