Семінар шкільних бібліотекарів

26 бер. 2018
"У цю погожу березневу днину, бібліотека кличе на гостину: поетичний калейдоскоп Тетяни Пакалюк"

20 березня, напередодні Всесвітнього дня поезії. у нашій школі, відбувся семінар шкільних бібліотекарів «У цю погожу днину бібліотека кличе на гостину», на який було запрошено відому дитячу поетесу Тетяну Іванівну Пакалюк. Своєю творчістю вона пропагує любов до читання, бережливе ставлення до книжки, вчить добру, мудрості, розширює кругозір, виховує у юного читача загальнолюдські цінності. З поетесою із задаволенням поспілкувалися учні 3-А класу, та 5-А класу, які підготували інсценізацію дитячої поеми "Як Федько Ломака вчителював". На завершення свята учні 5-А класу привітали Тетяну Іванівну піснею про книгу. Проведення цієї зустрічі висвітлено на шпальтах газети «Нове життя» №11.від 23 березня 2018 року.